У Рівному до роковин Чорнобиля ветеранам-ліквідаторам вручили нагрудні знаки
До 40-х роковин Чорнобильської катастрофи в Рівному відбулися відкриті загальні збори громадської організації «Рівненські ветерани-чорнобильці» на чолі з Миколою Гайбонюком.
Про це повідомили в Рівненській міській раді.
У заході взяли участь директорка Департаменту соціальної та ветеранської політики Олена Петрик, працівники управління соціальних гарантій, а також заступниця начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області Тетяна Панащук.
Учасники обговорили питання соціального захисту ліквідаторів аварії на ЧАЕС, пенсійного забезпечення та актуальні потреби родин постраждалих. Наприкінці зустрічі членам організації вручили нагрудні знаки.
Читайте також:
- Район.IN.UA
Російський «Шахед» уразив будівлю у сховищі відправленого ядерного палива в Чорнобильській зоні
- Еко
Пожежа в Чорнобильській зоні: рівень цезію зріс, але не перевищує норму
- Еко
У Зоні відчуження триває масштабна лісова пожежа: вогонь охопив понад 1100 гектарів
- Луцьк
У Луцьку обговорили наслідки аварії на ЧАЕС та вплив Чорнобиля на Волинь
- Локачі
У Затурцівській громаді вшанували 40-ві роковини Чорнобильської катастрофи







