У Рівному до роковин Чорнобиля ветеранам-ліквідаторам вручили нагрудні знаки

Тетяна Мельничук

Тетяна Мельничук

#   412

До 40-х роковин Чорнобильської катастрофи в Рівному відбулися відкриті загальні збори громадської організації «Рівненські ветерани-чорнобильці» на чолі з Миколою Гайбонюком.

Про це повідомили в Рівненській міській раді.

У заході взяли участь директорка Департаменту соціальної та ветеранської політики Олена Петрик, працівники управління соціальних гарантій, а також заступниця начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області Тетяна Панащук.

Учасники обговорили питання соціального захисту ліквідаторів аварії на ЧАЕС, пенсійного забезпечення та актуальні потреби родин постраждалих. Наприкінці зустрічі членам організації вручили нагрудні знаки.

Останні новини

Всі

7 червня 2026

6 червня 2026

5 червня 2026