Троє захисників з Рівненщини повернулися з російського полону в межах обміну

Тетяна Мельничук

Тетяна Мельничук

#   3882

Сьогодні, 24 квітня, в межах чергового обміну полоненими додому повернулися троє захисників з Рівненщини. Один – з Дубенського району, 53 роки. Двоє інших – з Рівненського району, їм по 41 рік.

Про це повідомив голова Рівненської ОДА Олександр Коваль.

Загалом сьогоднішній обмін охопив 193 українських воїни зі Збройних сил, Нацгвардії, Державної прикордонної служби, Національної поліції та Державної спеціальної служби транспорту. Серед звільнених є поранені та ті, на кого Росія завела кримінальні справи.

Останні новини

Всі

7 червня 2026

6 червня 2026

5 червня 2026