Троє захисників з Рівненщини повернулися з російського полону в межах обміну
Сьогодні, 24 квітня, в межах чергового обміну полоненими додому повернулися троє захисників з Рівненщини. Один – з Дубенського району, 53 роки. Двоє інших – з Рівненського району, їм по 41 рік.
Про це повідомив голова Рівненської ОДА Олександр Коваль.
Загалом сьогоднішній обмін охопив 193 українських воїни зі Збройних сил, Нацгвардії, Державної прикордонної служби, Національної поліції та Державної спеціальної служби транспорту. Серед звільнених є поранені та ті, на кого Росія завела кримінальні справи.
Читайте також:
- Миколаїв
Суд у Миколаєві виніс вирок полоненому бійцю армії рф
- Історія
У Львові презентували книгу «Вільні духом: історії полону»
- Білгород
Повернення Героя: Петропавлівська громада на Одещині зі сльозами радості зустріла захисника Геннадія Юраша
- Миколаїв
У Миколаєві до Дня вишиванки провели ходу пам’яті та виставку
- Любешів
У Любешеві 22 травня очікують приїзд воїна-краянина Андрія Артисюка, який повернувся з російського полону
