У Рівному 8 травня вшанували пам'ять жертв Другої світової: квіти поклали до пам'ятника Шевченку
У День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні представники влади, військовослужбовці та громадськість Рівного поклали квіти до пам'ятника Тарасу Шевченку.
Про це повідомили в Рівненській міській раді.
Учасники вшанували пам'ять усіх, хто боровся з нацизмом, захищав рідну землю та віддав життя за мир і свободу.
Сьогодні, як і десятиліття тому, українці знову боронять свою державу. У боротьбі за незалежність знову гинуть мужні воїни – ціною власного життя захищаючи майбутнє України.





