Регбісти ліцею «Український» в Рівному виграли обласний етап «Пліч-о-пліч» і вдруге поспіль вийшли на всеукраїнський рівень

Тетяна Мельничук

Тетяна Мельничук

#   382

Команда Рівненського ліцею «Український» з регбі-5 здобула перемогу на обласному етапі змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги».

Про це повідомили в Рівненській міській раді.

Вихованці тренерів Василя Дячка та Сергія Анікіна підтвердили статус найсильнішої команди області.

Торік юні регбісти також вигравали обласний етап і здобули бронзу всеукраїнського рівня, увійшовши до трійки найкращих команд країни.

Попереду – п'ятий, всеукраїнський етап змагань.

Останні новини

Всі

7 червня 2026

6 червня 2026

5 червня 2026