Регбісти ліцею «Український» в Рівному виграли обласний етап «Пліч-о-пліч» і вдруге поспіль вийшли на всеукраїнський рівень
Команда Рівненського ліцею «Український» з регбі-5 здобула перемогу на обласному етапі змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги».
Про це повідомили в Рівненській міській раді.
Вихованці тренерів Василя Дячка та Сергія Анікіна підтвердили статус найсильнішої команди області.
Торік юні регбісти також вигравали обласний етап і здобули бронзу всеукраїнського рівня, увійшовши до трійки найкращих команд країни.
Попереду – п'ятий, всеукраїнський етап змагань.
Читайте також:
- Свалява
Свалявчанин Мирослав Магурський став найкращим воротарем Євро-2026 з мініфутболу
- Горохів
Директорка Будинку культури села Скобелка перемогла у міжнародному конкурсі мистецтв
- Стара Вижівка
Учениці Старовижівського профліцею – переможниці всеукраїнського творчого конкурсу
- Ратне
Учень Ратнівської музичної школи переміг на міжнародному фестивалі
- Корець
Студент із Корця став призером обласного конкурсу рекламних відеороликів



