Рівненському державному гуманітарному університету – 85 років: викладачам вручили відзнаки
Начальник Рівненської ОДА Олександр Коваль привітав викладачів та студентів Рівненського державного гуманітарного університету з 85-річчям закладу. З нагоди ювілею кращим працівникам вручили відзнаки обласної державної адміністрації.
Про це повідомили в Рівненській ОДА.
«Розвитку закладу будемо всебічно сприяти й надалі. Адже для Рівненщини гуманітарний університет – це не лише частина освітнього процесу. Це місце, де формується наша культура, ідентичність та майбутнє покоління педагогів», – зазначив очільник області.
Сьогодні університет відіграє важливу роль у підготовці педагогів, науковців, митців та фахівців гуманітарного напрямку для Рівненщини й України.
Факти про університет:
- понад 4 тисячі студентів
- 46 докторів наук і 258 докторів філософії
- 8 факультетів та 4 коледжі, які забезпечують освітній процес
Читайте також:
- Хуст
Греко-католицький храм у Дубрівці відзначив 200-річний ювілей
- Баштанка
У Новобузькій громаді привітали 100-річну ювілярку Ганну Валкову
- Маневичі
У Маневичах відзначили 125-річчя селища
- Стара Вижівка
180 років на двох: у Старовижівській громаді привітали довгожительок
- Острог
Нагородами, подарунками і святковим концертом Острозька школа мистецтв відзначила 70-річний ювілей


















