На Рівненщині судитимуть водія, який насмерть збив велосипедистку
На Березнівщині 21-річний водій BMW на швидкості 190 км/год збив велосипедистку насмерть: справу передали до суду.
Про це повідомили в поліції Рівненської області.
21-річний житель села Хотин постане перед судом за смертельне ДТП на дорозі між Березним та Моквином.
Близько 08:40, 30 березня, водій BMW рухався зі швидкістю 190 км/год і виїхав на зустрічну смугу для обгону колони автомобілів. Щоб уникнути зіткнення зі зустрічним авто, він з'їхав на ліве узбіччя, де збив 55-річну велосипедистку із села Моквин. Жінка загинула на місці.
Водій на момент ДТП був тверезий. Суд обрав йому тримання під вартою із правом застави, якою він скористався.
Йому загрожує від 3 до 8 років позбавлення волі.
Читайте також:
- Район.IN.UA
Дайджест головних новин Рівненщини: 5 червня
- Рівне
СБУ провела у Рівному семінар із кібербезпеки для журналістів: як захистити редакцію від атак
- Рівне
Рідним трьох загиблих поліцейських стрілецького батальйону на Рівненщині вручили відзнаки «За оборону України»
- Рівне
Бізнес Рівненщини може отримати до 25 мільйонів євро на власну генерацію під 10% річних
- Район.IN.UA
Дайджест головних новин Рівненщини: 4 червня





