На Рівненщині потяг збив 17-річного хлопця в навушниках: він загинув на місці
На станції «Клевань-Петрука» на Рівненщині потяг «Варшава-Київ» збив 17-річного хлопця в навушниках.
Про це повідомили в поліції Рівненської області.
Близько 07:30, 2 червня, на залізничній станції «Клевань-Петрука» у селі Новостав Рівненського району під колесами потяга загинув неповнолітній.
За словами машиніста потягу «Варшава–Київ», 17-річний місцевий житель рухався вздовж колії та різко почав її перетинати, не переконавшись у безпечності своїх дій. Хлопець був у навушниках і не почув потяга. Від отриманих травм загинув на місці.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 276 ККУ (порушення правил безпеки руху залізничного транспорту, що спричинило загибель людини).
Читайте також:
- Стара Вижівка
На Сумщині від удару дрона загинув захисник зі Смолярів Василь Кавас
- Стара Вижівка
Захищав Бахмут і Покровськ: свій день народження міг би відзначити захисник з Кримного
- Стара Вижівка
Назавжди 56: свій день народження міг би відзначити захисник з Буциня
- Маневичі
У аварії в Прилісненській громаді загинув мотоцикліст


