На Рівненщині потяг збив 17-річного хлопця в навушниках: він загинув на місці

Тетяна Мельничук

Тетяна Мельничук

#   807

На станції «Клевань-Петрука» на Рівненщині потяг «Варшава-Київ» збив 17-річного хлопця в навушниках.

Про це повідомили в поліції Рівненської області.

Близько 07:30, 2 червня, на залізничній станції «Клевань-Петрука» у селі Новостав Рівненського району під колесами потяга загинув неповнолітній.

За словами машиніста потягу «Варшава–Київ», 17-річний місцевий житель рухався вздовж колії та різко почав її перетинати, не переконавшись у безпечності своїх дій. Хлопець був у навушниках і не почув потяга. Від отриманих травм загинув на місці.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 276 ККУ (порушення правил безпеки руху залізничного транспорту, що спричинило загибель людини).

Останні новини

Всі

7 червня 2026

6 червня 2026

5 червня 2026