Поблизу Карпилівки на Рівненщині водій Honda з 2,56 проміле в'їхав у дорожній знак
На трасі Рівне – Луцьк водій Honda з 2,56 проміле в'їхав у дорожній знак.
Про це повідомили в патрульній поліції Рівненської області.
На автодорозі Н-22 Устилуг – Луцьк – Рівне поблизу села Карпилівка сталася ДТП. 34-річний водій Honda через неуважність та неправильно обрану швидкість наїхав на дорожній знак.
Під час спілкування з патрульними у чоловіка виявили ознаки сп'яніння. Огляд показав 2,56 проміле. Постраждалих немає.
На водія склали адміністративні матеріали, автомобіль евакуювали на арештмайданчик.
Читайте також:
- Камінь-Каширський
У селі Карпилівка у ставку знайшли тіло 50-річного чоловіка
- Рівне
Внаслідок необережного поводження з вогнем на Рівненщині травмувалися двоє людей
- Камінь-Каширський
На фронті загинув 59-річний військовий Сергій Федорук із села Карпилівка
- Сарни
Карпилівка прощалася з полеглим захисником Олексієм Середюком
