Поблизу Карпилівки на Рівненщині водій Honda з 2,56 проміле в'їхав у дорожній знак

Тетяна Мельничук

Тетяна Мельничук

#   213

На трасі Рівне – Луцьк водій Honda з 2,56 проміле в'їхав у дорожній знак.

Про це повідомили в патрульній поліції Рівненської області.

На автодорозі Н-22 Устилуг – Луцьк – Рівне поблизу села Карпилівка сталася ДТП. 34-річний водій Honda через неуважність та неправильно обрану швидкість наїхав на дорожній знак.

Під час спілкування з патрульними у чоловіка виявили ознаки сп'яніння. Огляд показав 2,56 проміле. Постраждалих немає.

На водія склали адміністративні матеріали, автомобіль евакуювали на арештмайданчик.

Останні новини

Всі

7 червня 2026

6 червня 2026

5 червня 2026