У Рівненській ОДА запрацював аудиторський комітет із незалежними експертами для нагляду за бюджетом
У Рівненській обласній державній адміністрації розпочав роботу аудиторський комітет – дорадчий орган для незалежного нагляду за внутрішнім аудитом та підвищення прозорості використання бюджетних коштів.
Перше засідання провів заступник голови ОВА Олександр Кохан. Про це повідомили в Рівненській ОВА.
До складу комітету увійшли не лише представники облдержадміністрації, а й незалежні експерти – докторки економічних наук, професорки кафедри обліку і аудиту НУВГП Світлана Левицька та Ольга Павелко.
На першому засіданні учасники опрацювали проєкт положення про комітет та окреслили напрями подальшої роботи.
Комітет утворили розпорядженням начальника Рівненської ОВА Олександра Коваля.
Читайте також:
- Корець
У Рівному відбувся танцювальний фестиваль RIVNE DANCE FEST
- Рівне
На Рівненщині до кінця червня сформують Молодіжний Конгрес: шукають активних від 16 до 24 років
- Сарни
Унаслідок ранкової атаки на Рівненщині пошкоджено цивільне підприємство
- Рівне
Представниця Рівненщини здобула «срібло» на Всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2026»



