У Рівненській ОДА запрацював аудиторський комітет із незалежними експертами для нагляду за бюджетом

Тетяна Мельничук

Тетяна Мельничук

#   646

У Рівненській обласній державній адміністрації розпочав роботу аудиторський комітет – дорадчий орган для незалежного нагляду за внутрішнім аудитом та підвищення прозорості використання бюджетних коштів.

Перше засідання провів заступник голови ОВА Олександр Кохан. Про це повідомили в Рівненській ОВА.

До складу комітету увійшли не лише представники облдержадміністрації, а й незалежні експерти – докторки економічних наук, професорки кафедри обліку і аудиту НУВГП Світлана Левицька та Ольга Павелко.

На першому засіданні учасники опрацювали проєкт положення про комітет та окреслили напрями подальшої роботи.

Комітет утворили розпорядженням начальника Рівненської ОВА Олександра Коваля.

Останні новини

Всі

7 червня 2026

6 червня 2026

5 червня 2026