На Рівненщині відбулися обласні змагання мотоциклістів серед учнів
На Рівненщині відбулися обласні змагання мопедистів і мотоциклістів серед учнів: 44 учасники з 5 закладів.
На базі Верхівської мотоциклетної школи «TOP Riders», 2 червня, Дядьковицької громади відбулися відкриті обласні змагання мопедистів і мотоциклістів серед учнівської молоді. Про це повідомили в КЗ «Центр національно-патріотичного виховання та позашкільної освіти» РОР.
У змаганнях взяли участь 44 спортсмени із 5 закладів позашкільної освіти області та окремі учасники в особистому заліку. Юнаки та дівчата змагалися у тринадцяти класах мототехніки.
Командний залік:
- І місце – Володимирецький будинок школярів та юнацтва
- ІІ місце – Рівненський міський центр творчості учнівської молоді
- ІІІ місце – Острозький будинок школяра
Захід організували КЗ «Центр національно-патріотичного виховання та позашкільної освіти» Рівненської обласної ради та Рівненська обласна організація Товариства сприяння обороні України.
Читайте також:
- Острог
Нагородами, подарунками і святковим концертом Острозька школа мистецтв відзначила 70-річний ювілей
- Освіта
Вихованець Волинської МАН підкорив міжнародний фінал INFOMATRIX у Бухаресті
- Білгород
Свято материнства у Татарбунарах: вихованки школи «Леді» привітали своїх матусь
- Корець
Юні таланти Корецької громади здобули призові місця в обласному етапі міжнародного конкурсу «Шлях до мрій»













