«Учитель року» з Рівного навчає дітей за допомогою мобільних телефонів

В житті - любитель екстриму та спортивного туризму, а на роботі - вчитель зарубіжної літератури.
Та не просто педагог, а переможець конкурсу «Учитель року 2020». Це все про Валентина Олійника. Кожен його урок відрізняється від попереднього. Вчитель щоразу впроваджує нові методи навчання: до прикладу використання мобільних телефонів. Про це пише Рівне1.
В будні - цитує Франсуа Війона та читає Флобера, а на вихідних займається екстримом. А ще знаходить час навчати дітей театральному мистецтву. Це все про вчителя зарубіжної літератури Валентина Олійника, який нещодавно переміг у конкурсі «Вчитель року».
Педагог працює вчителем зарубіжної літератури 13 років у Рівненському академічному ліцеї «Престиж». Його уроки насичені інтерактивними методами. Щоб зацікавити учнів використовує мобільні додатки Kahoot та Plickers.
««Плікерс» - можливість за допомогою QR-кодів перевірити і домашнє завдання, і роздати дітям практичну роботу. Зокрема, якщо тільки використовувати QR-коди, то можна зашифрувати і музичні треки, і картини, і подорожі до галереї. Діти можуть працювати в групах не використовуючи багато різного роздаткового матеріалу, все ж таки ми бережемо природу» - наголошує педагог.
Валентин Олійник втримує увагу та зацікавленість школярів впродовж уроку.
«На моїх уроках завжди проводяться паралелі із сучасністю, паралелі із досвідом, і діти розуміють, де можна реалізувати: чи потрібно спілкуватися з тою людиною, якщо зустрінеться саме Доріан Грей у наш час, як з ним потрібно поводитися» – розказує вчитель.
У вільний час від педагогічної діяльності Валентин Олійник займається спортивним туризмом. А ще подорожує з своїми учнями.
«Відпочиваю разом з дітьми. Планую з своїми дітьми, там 5-м класом чи з іншими нещодавно їздили в Одесу 11 клас, у театр, у Оперу» - додає пан Олійник.
Своїм прикладом «Учитель року» з Рівного показує дітям, що читати - це модно, а самовдосконалюватися та пізнавати нове потрібно завжди.
-
Сьогодні
-
Завтра
-
Незабаром