Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

В яких аптеках Рівного можна придбати маски та антисептики

13:18 06.04.2020
379

Жителів Рівненської області інформують про надходження засобів індивідуального захисту, антисептиків та окремих лікарських засобів, які користуються підвищеним попитом, до аптечних закладів області.

Станом на ранок понеділка, 6 квітня, одноразові маски є в наяності у переліку аптечних мережах Рівного. Про це інформують на сайті Рівненської ОДА.

Маски одноразові в наявності у вказаній кількості є у:

  • ТОВ «Да Сігна Волинь» (мережа аптек D. S.) – понад 1400;
  • ПП «Аптека» - 700;
  • ТОВ «Рівнеліки» - 220 та деяких інших мережах.

Маски марлеві наявні в мережі аптек:

  • «ВІСА» - 22500;
  • «Фірма Фармікс» - 18000;
  • «Укрфарм» – 10300;

Респіратори реалізовують у аптечних мережах: «Рівнефармація», «Рівнеліки», «АВК Фарм», «Да Сігна Волинь».

По районах маски одноразові та марлеві є в мережах: «РІВНЕФАРМАЦІЯ», «ПОДОРОЖНИК РІВНЕ», «Рівнеліки», КП «Аптека Полісся» (смт Володимирець), КП «Гощанська міжлікарняна аптека», КП «Міжлікарняна аптека» Корецької районної ради, КП «Міжлікарняна аптека» Млинівської районної ради, МПП «Глорія» (м. Острог), МПП «Мед-сервіс» (м. Острог), Комунальне підприємство «Аптека» (м. Радивилів), ППф «Антарес» (смт Квасилів), ТзОВ « Зелена аптека» (смт Рокитне), ТОВ «Рокитнівська ЦРА №13», ТОВ «Аптека №11» (м. Сарни), ПАТ «Сарнифармація» (м. Сарни), та в деяких аптеках фізичних осіб-підприємців.

Також аптечні заклади забезпечені в достатній кількості антисептиками, жарознижуючими ліками, в. т. ч. комбінованими з вмістом парацетамолу, спиртом етиловим та одноразовими рукавичками.

Також інформуємо, що постійно проводиться моніторинг наявності залишків засобів індивідуального захисту та лікарських засобів, що користуються підвищеним попитом.

Наголошуємо, перед тим, як відвідати аптеку, зателефонуйте та дізнайтеся про наявність засобів та ліків.

ПЕРЕЛІК ЦІЛОДОБОВИХ АПТЕК

ПЕРЕЛІК АПТЕК, ЩО НАДАЮТЬ ПОСЛУГИ ОНЛАЙ

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
4 червня
Сьогодні
Вчора
02.06.2020
01.06.2020