Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У центрі Рівного запрацювала приймальня ГО «Рівне Разом»

18:30 12.08.2020
270

Нещодавно в Рівному на вулиці Соборній,13 розпочала роботу приймальня ГО «Рівне Разом». Тут мешканці міста можуть поділитися своїми ідеями та пропозиціями щодо покращення інфраструктури життя міста, повідомити про проблеми.

Окрім цього, у відвідувачів є можливість проконсультуватися щодо виплати пільг, пенсій, соціальних виплат, отримати безоплатну юридичну допомогу. Раніше люди могли контактувати з волонтерами об’єднання через сайт або відвідуючи намети організації.

Приймальня ГО «Рівне Разом» вже встигла здобути довіру і авторитет серед місцевих мешканців — волонтери щодня отримують сотні звернень від рівнян. Проблемні заяви волонтери громадського об’єднання фіксують в єдиній електронній базі. Така система пришвидшує розв’язання актуальних питань.

Зважаючи на обмеження, пов’язані з карантином, більшість звернень волонтери опрацьовують дистанційно, але в критичних ситуаціях, що потребують оперативності, містян запрошують на особистий прийом до голови ГО «Рівне Разом» Віктора Шакирзяна.

Голова громадської організації приймає відвідувачів згідно затвердженого графіку. Прийом звернень та запис на прийом відбуваються у громадській приймальні за адресою — Соборна, 13 або за телефоном 068 729 55 56.

Волонтери опрацьовують повідомлення від мешканців Рівного з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 16:00.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
24 вересня
Сьогодні
Вчора
22.09.2020
21.09.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю