У Вільгорі виявили порушника, який виловлював рибу на Горині

07 Жовтня 2020, 14:23
1130

У Вільгорі викрили порушника, який виловлював рибу за допомогою «климні».

Про це повідомляють у пресслужбі Рівненського рибоохоронного патруля. Протягом вересня державні інспектори Рівненського рибоохоронного патруля провели п’ять рибоохоронних рейдів та викрили 107 порушень природоохоронного законодавства.

Так, склали 10 протоколів за грубі порушення правил рибальства, зберігання заборонених знарядь лову, та продаж риби без відповідних документів. Крім цього, оформили 15 актів виявлення та вилучення безхазяйного майна.

«За цей період на порушників наклали 9,8 тисяч гривень штрафів. Збитки, завдані рибному господарству, склали 2 567 гривень. Під час проведених рибоохоронних заходів державні інспектори вилучили понад 89,5 кілограмів водних біоресурсів, з них 84 за актами виявлення та вилучення майна, власники якого не встановлені. Також вилучено 9 одиниць заборонених знарядь лову та ще 63 одиниці – за актами безхазяйного майна», – повідомив Заступник начальника управління Олександр Новак.

Крім цього, 13 адміністративних справ передали до судів для притягнення винних осіб до відповідальності.

Для прикладу, 30 серпня під час рибоохоронної роботи на річці Горинь, поблизу села Вільгір Гощанського району викрили порушника. Громадянин здійснював вилов водних біоресурсів за допомогою «климні». Він встиг виловити таку рибу: пліток – 15 та 1 сома. Збитки, завдані рибному господарству, склали 1700 гривень. Незаконно добуті водні біоресурси та заборонені знаряддя лову вилучили.

На осіб склали протоколи про адмінправопорушення. Матеріали справи направлені до районних судів Рівненської області для притягнення порушників до відповідальності. Незаконно добуті водні біоресурси, знаряддя лову та човни вилучили.

Додають, якщо ви стали свідком порушення правил рибальства чи збуту водних біоресурсів – прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» рибоохоронного патруля Рівненщини: (067) 540 53 90. 

Коментар
18/01/2022 Вівторок
18.01.2022
17.01.2022