«Верес», «Вотранс» і «Динамік» – призери всеукраїнського турніру «Кубок Єврошпону»

15 Жовтня 2020, 12:36
1135

На Рівненщині відбувся ІІ етап Всеукраїнського дитячо-юнацького турніру з футболу серед дітей 2008 р. «Кубок Єврошпон» серед команд U-12.

Упродовж трьох днів на стадіоні «Меблевик» селища Смига та на стадіоні у селі Білокриниця Дубенського району змагалося 16 команд дітей 2008 р. н.  Участь у турнірі брали «Динамік» і ФК «Динамік Gold» (обидва Київ), ФК «Волинь» і «Вотранс» (обидва Луцьк), «Верес-1» і «Верес-2» (Рівне), спортшколи Тернополя, Волині, Дубна, Рівного, Острога, господарі ФК «Єврошпон-Смига», які були розділені на чотири групи.

Переможцями турніру «Кубок Єврошпону» серед дітей 2008 р. н. став ФК «Верес» (Рівне). Організатори найкращим гравцем турніру серед команд U-12 визнали футболіста «Вереса» Данила Сливу. Його одноклубник Іван Шандрук отримав звання найкращого нападника турніру.

Найкращий гравець на «Кубку Єврошпону»  в команді ФК «Верес-1» – Тимур Мокляк; ФК «Верес-2» – Роман Єнич.

ФК «Верес»
ФК «Верес»

Данило Слива

Тимур Мокляк

Роман Єнич (Верес-2)

Іван Шандрук

Срібним призером «Кубка Єврошпону» серед команд U-12 став представник Луцька – ФК «Вотранс». Найкращим гравцем у команді організатори назвали Юліана Михальчука. Ще одного волинянина Остапа Назарука визнали найкращим воротарем турніру.

Найкращим півзахисником названий Андріан Федецький із «Волині U-12» (Луцьк).

ФК «Вотранс»

Остап Назарук

Михальчук Юліан

Андріан Федецький (Волині U-12)

Бронзова нагорода зі Смиги поїхала до Києва – ФК «Динамік». Найкращим гравцем киян став Микита Вербицький. Захисника Даниїла Капученія визнали найкращим гравцем лінії захисту на турнірі.