«ОДЕК» вибив лучан із Кубку України серед аматорів

21 Жовтня 2020, 19:00
1117 Джерело: ФБ сторінка «ОДЕКа»

Оржівський «ОДЕК» зіграв результативну нічию з представником Волині «Луцьксантехмонтаж №536» і продовжить боротьбу в Кубку України серед аматорів.

Матч-відповідь 1/8 фіналу Кубку України серед аматорів відбувся в Оржеві 21 жовтня. Нагадаємо: у першій зустрічі оржівці мінімально обіграли ЛСТМ у Луцьку.

Перші чвертьфіналісти цих змагань визначилися ще 14 жовтня, однак того дня оржівський «ОДЕК» зустрічався з ФК «Зарічне» у фіналі Кубку Рівненщини, тож матч перенесли.

У матчі-відповіді 1/8 фіналу на 10 хв. рахунок відкрив «Луцьксантехмонтаж №536». На 18 хв. гості подвоїли перевагу й тримали ворота сухими до початку другого тайму.  На 56 хв. за господарів відзначився Олександр Ніколайчук – 1:2. А на 73 хв. Іван Мучак зробив 2:2. За результатами двох матчів 3:2 на користь «ОДЕКа». Оржівська команда продовжить боротьбу в чвертьфіналі Кубку України.

До речі, ще один представник Волині «Вотранс» теж вилетів із розіграшу. Лучани зіграли зі СКК «Демня-Фенікс» унічию 1:1, а в першому матчі мінімально поступилися.