У Калинівці перекинувся трактор: водій отримав численні травми

23 Жовтня 2020, 19:00
2435

На Кореччині 23 жовтня  о 8:40 рятувальникам повідомили про те, що в селі Калинівка перекинувся трактор Т-25.

Водій трактора з численними ушкодженнями потребував допомоги. Про це повідомляє Рятувальна служба Кореччини.

На місце події направили черговий караул та карету швидкої медичної допомоги. Зважаючи на те, що схил місцевості, де перекинувся трактор, був дуже крутий, автомобіль швидкої медичної допомоги не зміг під'їхати до місця події. Тому рятувальники спустилися до перекинутого трактора та обережно на ношах перенесли травмованого чоловіка 1976 року народження до карети швидкої. Тракториста у важкому стані доставлено до Корецької ЦРЛ.

Як згодом вдалося з'ясувалося чоловік на тракторі вночі орав на городі. Очевидно через темряву не побачив крутий схил дороги та злетів з дороги з подальшим перекиданням.

Чоловік усю ніч до ранку пролежав у понівеченому тракторі. Лише зрання коли люди гнали худобу на пасовище побачили тракториста та сповістили про це медиків та рятувальників.

По прибуттю до місця події рятувальники надали допомогу працівникам медслужби у транспортуванні потерпілого до карети швидкої допомоги. Потерпілого доставили у Корецьку ЦРЛ з численними травмами. Потерпілий – житель Калинівки, 1976 року народження. 
 

Коментар
26/02/2024 Понеділок
26.02.2024
25.02.2024