ФК «Грем’яче» став володарем Кубка Острозького району

30 Листопада 2020, 10:49
кубок піднімає капіта ФК «Грем'яче» Віталій Кравчук 674
кубок піднімає капіта ФК «Грем'яче» Віталій Кравчук

У неділю, 29 листопада, відбувся фінал Кубка Острозького району сезону 2020 року.

У завершальному матчі Кубка Острожчини зустрічалися ФК «Розваж», бронзовий призер першості краю, та ФК «Грем’яче», чинний чемпіон Рівненської області серед команд ІІ ліги, чемпіон Острозького району.

Матч відбувся на нейтральному полі в селі Хорів. Номінальними господарями були розважці.

До 38 хв. матчу рахунок залишався «сухим». Наприкінці тайму нападник «Розважа» скористався обрізкою захисту «світло-зелених», зняв павутинку і поклав м’яч у дев’ятку – 1:0.

На початку другої 45-хвилинки тренер «Грем’ячого» Володимир Моцюк зробив кілька замін, які вистрелили. На 48 хв. Назар Гаврюлюк отримав передачу з центру від Олега Груші й точно поклав у ворота – 1:1.

На 80 хв. той же Назар Гаврилюк протягнув бровкою, навісив у штрафний, де головою удар підправив, не надто змінивши траєкторію, Сергій Непомнящий1:2.

У важкому матчі зі сильним суперником ФК «Грем’яче» здобув перемогу й став володарем Кубка Острозького району сезону 2020 року.