Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

В Урвинецькому психоневрологічному інтернаті перебуває понад дві сотні пацієнтів

13:16 11.01.2021
205

Голова обласної ради Сергій Кондрачук побував у КЗ «Урвенський психоневрологічний інтернат» Рівненської обласної ради та ознайомився з роботою цього закладу.

Урвенський інтернат є стаціонарним закладом, у якому тимчасово або постійно перебувають особи із стійкими інтелектуальними та/або психічними порушеннями, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду, соціально-побутового обслуговування, надання медичної допомоги, соціальних послуг та комплексу реабілітаційних заходів.

Як розповів в. о. керівника КЗ «Урвенський психоневрологічний інтернат» Олексій Горбачов, зараз в інтернаті перебуває 205 підопічних. У закладі діє п’ять корпусів, є власне підсобне господарство.

Сергій Кондрачук натомість зазначив, що загалом враження про інтернат склалися позитивні, хоч певні недоліки у його роботі також є.

«Ознайомився зі статутом закладу, штатним розписом, кошторисом, власним положенням установи. Дізнався й про те, які послуги з консультування отримують підопічні, чи надають там платні послуги. Оглянув також корпуси та харчоблок. В останньому, до речі, за кілька хвилин до початку сніданку не побачив меню. Щодо низки інших питань, які мене цікавлять – зокрема щодо громадської ради, інформування про права та обов’язки підопічних – чекаємо на інформацію від керівництва закладу», - зазначив Сергій Кондрачук.

Найближчим часом голова обласної ради має намір ознайомитися з роботою низки інших комунальних закладів.

Читайте також: Нацслужба здоров'я виплатила аптекам Рівненщини понад 13 мільйонів гривень

Підписуйтеся на сторінку Район.Медицина у facebook та стежте за телеграм-каналом «Район здорової людини», де оперативно оновлюється інформація.

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
17 січня
Сьогодні
Вчора
15.01.2021
14.01.2021
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю