Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Рівному шукають директора Центру психічного здоров'я

15:45 12.01.2021
199

Відбулося перше засідання окремої конкурсної комісії, яка визначатиме переможця конкурсу на зайняття посади генерального директора комунального підприємства «Рівненський обласний центр психічного здоров’я населення» Рівненської обласної ради.

Нового керівника обирають у зв’язку з тим, що в попереднього закінчився термін контракту. Нагадаємо, що з грудня 2017 по грудень 2020 центром керував Олег Колбач. Наразі він виконує обов’язки керівника, йдеться на сайті Рівненської обласної ради.

Під час засідання члени конкурсної комісії погодили перелік документів, вимоги до претендентів та конкурсної пропозиції. А також визначилися з часом і датою проведення конкурсу.

Так, претендент на посаду генерального директора обласного центру психічного здоров’я повинен мати вищу освіту ІІ рівня за ступенем магістра за однією зі спеціальностей: «Управління та адміністрування», «Публічне управління та адміністрування», «Право», «Соціальні та поведінкові науки», «Гуманітарні науки», «Охорона здоров’я» та за спеціалізацією «Організація і управління охороною здоров’я».

При цьому стаж роботи на керівних посадах у претендента не повинен бути меншим, аніж 7 років.

Претендент має подати на розгляд конкурсної комісії проєкт плану розвитку підприємства. Він повинен містити, зокрема, пропозиції, як реформувати підприємство, залучити інвестиції та поліпшити фінансові показники.

Необхідний пакет документів в обласній раді прийматимуть з 13 до 26 січня 2021 року.

Сам конкурс, за рішенням комісії, призначений на 29 січня.

Довідково: КП «Рівненський обласний центр психічного здоров’я населення» Рівненської обласної ради розташований у місті Рівному на вул. Дубенській, 24. Серед основних напрямів діяльності: лікувально-профілактична, медична допомога, консультативна поліклінічна та стаціонарна психіатрична допомога, невідкладна психіатрична допомога при гострих станах, так і в негострому періоді, нагляд за особами з розладами психіки, проведення судово-психіатричної експертизи тощо.

Читайте також: У психоневрологічному інтернаті на Рівненщині перебуває понад дві сотні пацієнтів

Підписуйтеся на сторінку Район.Медицина у facebook та стежте за телеграм-каналом «Район здорової людини», де оперативно оновлюється інформація.

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
17 січня
Сьогодні
Вчора
15.01.2021
14.01.2021
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю