Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

В Острозькому психоневрологічному інтернаті перевірили стан протипожежної безпеки

15:38 26.01.2021
452

Співробітники ДСНС Рівненщини спільно з поліцейськими та представниками ЗМІ здійснили обстеження протипожежного стану КЗ «Острозький психоневрологічний інтернат».

Про це повідомляють на сайті Головного управління ДСНС у Рівненській області.

Відповідно до протоколу №9 Кабінету Міністрів України від 21.01.2021 року та доручення першого заступника голови обласної державної адміністрації від 22.01.2021 року співробітниками ДСНС області спільно з поліцейськими та представниками соціальної служби 25 січня було здійснено обстеження протипожежного стану КЗ «Острозький психоневрологічний інтернат» Рівненської обласної ради.

На обстеження також були запрошенні представники обласних засобів масової інформації. Обстеження було організовано у зв’язку з трагічною пожежею, що трапилася в Харкові 21 січня.

Співробітники ДСНС вивчили стан забезпечення протипожежного захисту, зокрема звернули увагу на наявність і справність первинних засобів пожежогасіння, обладнання приміщень автоматичною пожежною сигналізацією, системою оповіщення про пожежу, блискавкозахистом, план-схемами евакуації.

Крім цього, фахівці оперативно-рятувальної служби Рівненщини нагадали персоналу, як слід поводитися у разі виникнення пожежі. Так, співробітники ДСНС розкрили тему правильної евакуації з будівлі та розповіли, як слід користуватися вогнегасником. Для кращого засвоєння інформації працівникам роздали інформаційні листівки на протипожежну тематику.Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
8 березня
Сьогодні
Вчора
06.03.2021
05.03.2021
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю