Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

До Рівного завітала делегація підприємців із Польщі

15:15 20.02.2021
210

Обговорення подальшої співпраці, соціальних та культурних програм обміну досвідом стали темою зустрічі з польськими підприємцями.

Члени делегації завітали до обласного центру завдяки Роману Сидорчуку, який сам родом із Рівного, а зараз проживає у Польщі.

«Ця зустріч є початком співпраці з новими польськими партнерами. Для мене як рівнянина важливо показати, що Рівне – відкрите для світу та готове до залучення інвестицій», – зазначив Роман Сидорчук.

Міський голова Рівного Олександр Третяк зауважив, що місто має чимало міст-побратимів у сусідній Польщі, тож радо налагоджуватиме культурні, підприємницькі зв'язки з новими партнерами.

«Впевнений, що ваш візит стане першим кроком на благо розвитку нашої територіальної громади», – сказав мер. «Ми маємо чимало напрацювань і готові відкривати для міста нові горизонти. Тож радо будемо з вами співпрацювати».

Гості з Польщі зазначили, що мають напрацювання у сфері видобування та реалізації каменю, а також облаштування систем освітлення. Враховуючи потенціал регіону, це може стати новою сторінкою співробітництва Польщі та Рівного.

«Моя основна діяльність пов'язана з видобуванням каміння. Ми виготовляємо та експортуємо кам'яні блоки, тож Рівненщина для нас є потенційно цікавим регіоном», – повідомив Леон Червінський, фірма МURKAM.

«Ми вже маємо досвід співпраці з Україною. На моєму підприємстві працюють вісім українців, а тепер прийшов час налагодити контакти і з містом Рівне».
Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
27 лютого
Сьогодні
Вчора
25.02.2021
24.02.2021
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю