«На тлі її картин організовують флешмоби»: Олеся Гудима презентувала виставку картин у Рівному

08 Березня 2021, 16:12
808

Тернопільська художниця Олеся Гудима своєю творчістю хоче довести, що українське мистецтво – сучасне і варте уваги.

В п'ятницю, 5 березня, її живопис презентували рівнянам у галереї «Євро-Арт». Про це інформує Суспільне.

Її роботи є на всіх континентах світу, їх друкують на поштових марках, листівках та в підручниках з української мови для іноземців. На тлі її картин організовували флешмоб у вишиванках в Угорщині, а британський виробник випустив подушки з її серією «Квіти».

«Саме ці картини, де парами й гуцули – це написані під впливом Параджанова. Шубки їм одягла такі біленькі, пухнасті», – каже художниця.

Задля такого рельєфу Олеся Гудима густо наносить на полотно нерозбавлені олійні фарби.

«Я вже настільки максимально багато туди даю фарби, що якби ви її спробували підняти, то було б дуже важко. Бо одна картина може важити кілограм, два, три. Ця техніка імпасто розвивається в світі, вона є нова» – розповідає авторка виставки Олеся Гудима.

У своєму живописі Олеся Гудима застосовує різні техніки. ЇЇ роботи є на всіх континентах світу. Своєю творчість тернопільська художниця хоче довести, що українське мистецтво – сучасне і варте уваги.


«В своїх картинах я пропагую саме українське. Колись у мене цього не було, але Майдан і війна зробили своє» – сказала художниця.

Загалом 35 живописних сюжетів з різних серій вмістила виставка, яка має назву «Моя велика любов».

«Вони такі ніжні, строкаті, барвисті і я вважаю, що кожен знайде собі до душі якусь роботу. Виставка, направду – надзвичайна, повна світла, енергії, весняна, дарує настрій. Тому я тішуся, що я тут», – поділилась відвідувачка виставки Наталія Якимець.

Роботи Олесі Гудими у галереї «Євро-Арт» експонуватимуть до 19-го квітня.

Коментар
02/12/2021 Четвер
02.12.2021
01.12.2021