УВАГА Рівненщина!

повітряна тривога

усі в укриття

Відзначили фельдшера з Тучина, який ніс хворого через снігові замети

16 Березня 2021, 13:20
Сергій Кондрачук, Степан Вознюк та Катерина Самардак під час урочистостей 1624
Сергій Кондрачук, Степан Вознюк та Катерина Самардак під час урочистостей

Голова обласної ради Сергій Кондрачук разом з депутатом Катериною Самардак вручили Подяку Рівненської обласної ради за відданість справі, високий професіоналізм, активну громадянську позицію та сумлінну працю Степанові Вознюку – фельдшеру з медицини невідкладних станів Тучинського пункту постійного базування Гощанської підстанції Рівненської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги КП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

Про це йдеться на сайті Рівненської обласної ради. 

У лютому цього року Степан Вознюк, вирушивши на виклик засніженими дорогами, був змушений близько двох кілометрів нести хворого на руках до «швидкої», яка не змогла прохати сніговими заметами.  Згодом про вчинок фельдшера з Тучина стало відомо широкому загалу. І хоч сам Степан Вознюк не вважає, що зробив щось героїчне, його вчинок вартий  найвищої вдячності.

«Особливо приємно, що Степан Вознюк – наш однодумець: він є депутатом Гощанської селищної ради від «Європейської Солідарності». Знаю його вже тривалий час і впевнений, що такі вчинки засвідчують рішучість характеру та  твердість життєвих переконань», – зазначив Сергій Кондрачук.


 

Читайте також: У Рівненській обласній клінічній лікарні оптимізують надання послуг

Коментар
25/05/2022 Середа
25.05.2022
24.05.2022