У Рівному відбувся відбувся командний чемпіонат України з кросу

29 Березня 2021, 10:02
620

У суботу, 27 березня, у Рівному відбувся командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу.

Участь брали атлети у категоріях: U16, U18, U20, U23, та безпосередньо серед жінок та чоловіків. Траса мала 1 коло протяжністю в 1 км, яка містила  гірку, болото і всі ці принади кросу у повному об’ємі. Про це розповідають на порталі «Жорстка атлетика»

Тож чемпіоном України серед чоловіків став Сірук Дмитро, подолавши дистанцію 8 км за 26:16 хв.

На жіночій дистанції 5 км, з результатом 19:01 хв, перемога стала за Верецькою (Кілярською) Валентиною, яка всього на 8 секунд випередила срібну призерку Овчарук Віру.

«Відчуття найпозитивніші. Траса досить легка, але організаторам вдалося вмістити в коло і гірку, і болото, і пісок, і навіть струмок.  Суперники всі гідні високих результатів, але на жаль так склалося, що в цей час багато на зборах готуються, тому основного жіночого складу не було. Ну, і як на мене, конкуренції не вистачило трошки. Дуже порадувала погода. Після суворої зими бігти в такий сонячний день було у задоволення», – прокоментувала свій переможний виступ Валентина.

В категорії U23 (молодь) серед жінок на дистанції 5 км першою стала Кифяк Катерина – 20:27 хв, а серед чоловіків на дистанції 8 км золото виборов Сабуняк Василь – 26:45 хв.

«Враження від кросу тільки позитивні. Стартом дуже задоволений. Враховуючи ситуацію в країні, були думки, що старт відмінять. Але організаторам вдалося провести змагання на високому рівні. Траса дуже сподобалось, було все що потрібно саме для кросу: горочка, пісок, болото.
Атмосфера змагань також була на висоті. Оскільки коло мало 1 км, нам доводилось чути підтримку кожні 8 кіл, що не могло не радувати.
Хоч і кількість учасників була не велика, але все ж таки суперників було достатньо. Головним моїм суперником був Мартинюк Владислав, з яким ми бігли разом практично всю дистанцію», – розповів Василь Сабуняк.

Серед атлетів U20, чемпіонами України стали Атаманюк Андрій (4 км – 13:01 хв) та Петрик Юлія (3 км – 10:56 хв).

Бондарєва Вікторія (2 км – 7:26 хв) та Скочко Владислав (3 км – 10:09 хв) вийшли недосяжними для конкурентів у категорії U18.

U16 теж вдарили по п’ятам, і переможцями стали Радзевило Андрій (2 км – 6:38 хв) та Гордійчук Софія (1 км – 3:22 хв).