Команда Рівненських борців – третя в заліку Чемпіонату України

У Києві на Легкоатлетичномуманежіспортивногоколеджуім. ІванаПіддубного завершивсячемпіонатУкраїнизгреко-римськоїборотьбисередкадетів, на якому рівняни здобули третє загальнокомандне місце.
Участь у змаганні брало понад 300 борцівізвсіхобластейУкраїни. КомандаРівненськихборцівсталатретьоювзагальномузаліку, здобувши золото, срібло й дві бронзи. Такожварсеналіспортсменів 4 п‘ятихмісць.
Чемпіоном України (1 місце) здобув вихованець Рівненської ДЮСШ № 1, учень рівненської ЗОШ № 18 Артур Бойчук (тренери Павло Леонтьєв і Михайло Литвинчук). ВпевненаперемогаАртураначемпіонаті далапутівкуйомуначемпіонатЄвропи. До речі, юнак також виконав норматив Майстра спорту України.
ІІ місце посів Михайло Головки з Костопільського ліцею спортивного профілю (тренери. Боршош І., Шевчук Д.).
Двоє вихованців Березнівського ліцею спортивного профілю Максим Демчук (трен. Артюх Д., Лазарець В.) і Назар Соколюк здобули бронзові нагороди.