«Кремінь» не зумів перервати серію перемог «Вереса»

06 Квітня 2021, 14:50
465

Рівненський «Верес» здобув чергову перемогу в матчі 20 кола Першої ліги.

У понеділок, 5 квітня, відбулася зустріч «Кремінь» – «Верес». Рівняни повторили домашній сценарій гри і здобули чергову перемогу.

«Верес» міг відкривати рахунок ще в першій п’ятихвилинці – удар Миколи Гайдучика в дальній кут парирував Олійник, а Дахновський на добиванні спрямував м’яча занадто високо. Рівняни на старті грали досить активно, але пропустили першими. На 14 хв. Бичков зумів розігнати контратаку, виграти боротьбу в Гончаренка й пробити повз Богдана Когута – 1:0. За хвилину Гоменко міг подвоїти перевагу, але кіпер «вовків» зіграв більш ніж надійно.

Переваги «Кременя» вистачило на п’ять хвилини. На 20 хв. Дмитро Нємчанінов головою замкнув передачу Панасенка з кута поля – 1:1.

До кінця першого тайму «Верес» володів територіальною перевагою, мав моменти, але не зумів забити.

На 71 хв. арбітр Геннадій Серпутько призначив пенальті у ворота господарів – Олійник не діставав м’яч і сфолив проти Дахновського. Михайло Сергійчук холоднокровно реалізував 11-метровий удар – 1:2.

Вольова перемога «Вереса» залишає рівнян на вершині турнірної таблиці.

Варто відзначити, що найближчі переслідувачі рівненського «Вереса» несподівано втратили очки – «Агробізнес» зіграв унічию з «Волинню», а «Металіст 1925» не зумів переграти «Полісся» – теж 0:0.