Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Для музичної школи у Рівному знайшли нове приміщення

15:25 07.04.2021
136

Тривалий час міська влада шукала приміщення для переселення ІІ корпусу Рівненської дитячої музичної школи №1 імені Миколи Лисенка на час ремонту.

Виїзна комісія вже виїздила на обстеження приміщення по вулиці Відінська, 39. Члени комісії оцінили стан приміщення, техніку безпеки та прийняли рішення – взяти два поверхи будівлі в оренду для розміщення музичної школи. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці міський голова Рівного Олександр Третяк.

Так, третій та четвертий поверхи будівлі можна буде використовувати для занять вихованців музичної школи за числом 1. Далі власник приміщення проведе косметичний ремонт приміщення та санвузлів. Він встанговить лічильники тепла, газу та електроенергії.

Крім того, буде пропрацьовано та визначено плату за оренду. Наступним кроком – профільне управління подає проект рішення на розгляд сесії міської ради про виділення коштів на оренду очікуваного приміщення.

«На розв'язання цих питань потрібний час, але однозначно з першого вересня відновиться повноцінне очне навчання наших маленьких талантів», – запевняють у міській владі.

Читайте також: Жителі Рівного та Квасилова отримають соціальні виплати

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
11 квітня
Вчора
09.04.2021
08.04.2021
07.04.2021
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю