Команди зі Сарн, Березного й Оржева продовжать боротьбу за Кубок Рівненщини

05 Травня 2021, 15:13
469

Відбулися чвертьфінальні матчі Кубка Рівненської області з футболу сезону 2021 року.

У вівторок, 4 травня, визначилися півфіналісти Кубка Рівненщини-2021. Насамперед стало відомо, що з розіграшу без боротьби вибув ФК «Грем’яче» з Острожчини, пропустивши у півфінал «Маяк» (Сарни).

Оржівський «ОДЕК», чинний володар Кубка й Суперкубка області, вдома розгромив «Калину» (Бугрин) – 3:0.

У Гощі місцева команда, яка цьогоріч заявилася в другу лігу Рівненщини, дала бій березнівському «Случеві». Зрештою, з рахунком 3:2 саме «Случ» (Березне) вийшов у півфінал Кубка Рівненщини.

Найзапекліша чвертьфінальна гра відбулася у Сарнах між місцевим «Олімпом» та клеванською «Коливанню». Основний час гри завершився з рахунком 2:2, в екстратаймі команди голів не забили, але в серії післяматчевих пенальті «Олімп» вирвав перемогу – 3:1.

Отож, у півфінал вийшли дві сарненські команди «Олімп» і «Маяк», «Случ» (Березне) і «ОДЕК» (Оржів).