Жителі Квасилова скаржаться, що не можуть дістатися до Рівного

06 Травня 2021, 13:19
368

Жителі селища Квасилів, що неподалік Рівного, скаржаться на те, що їм проблематично добиратися до обласного центру.

Світлину, де група людей чекає на транспорт, надіслала спільноті «Типове Рівне» одна з місцевих жительок, пише ITV.

«Ранок 8:30…Не дуже радісний вираз обличчя людини, яка простояла в черзі 30хв в смт Квасилів щоб сісти на маршрутку. І не забите село, щоб доїхати транспорту не було як правда? Зробили обмеження, пустіть більше транспорту, тож не то щоб людей не було, а порахувати 3 посадки маршрути це більше 60 людей на 30-40хв!

Ідучи до зупинки проїхала повз маршрутка вже з повною посадкою, я в черзі була 24, це означає що в наступну я не влізаю. Наступна маршрутка їхала 15хв, загрузилась і поїхала, ми далі стоїмо 15хв і нарешті О Диво ти сідаєш і їдеш!

Шановні квасилівчани, стою собі і думаю, писати не писати цей пост, проте думаю дуже легко керувати тими хто мовчить!

Дай Боже в мене коли буде автомобіль і це стояння в черзі буду згадувати як страшний сон, проте не байдуже оця ситуація мені, загалом, тому що продовжуватись це може довго і далі люди стоятимуть і тихо собі зітхатимуть.»

Як розповів в.о. начальника управління транспорту Рівного Дмитро Царук, хоч Квасилів і входить до Рівненської міської територіальної громади, втім організувати проїзд сюди місто не може:

«Міський транспорт в Квасилів з Рівного поки не їздить. Справа в тому, що за діючою законодавчою базою, ми поки не можемо організовувати рух транспорту за межі міста й залучати до цього транспорт. Ті мар9шрутки, які їздять, роблять це за результатами конкурсу, яке проводило обласне управління. Ми до них зверталися, аби врегулювати це питання, наприклад, взимку, і тоді проблему частково вдалося вирішити. Але це їхня компетенція.»

Водночас начальник обласного управління інфраструктури Федір Мисюра каже, що зараз на маршруті «Рівне – Квасилів» курсує саме стільки транспорту, скільки передбачено:

«Так, справді, зараз діють обмеження по сидячим місцям, тому й утворюються черги. Насправді увесь транспорт за цим маршрутом їздить згідно з графіком, машини не знімали. І за розрахунками саме такої кількості повинно вистачати.»

Що ж до додаткових машин на маршруті взимку, то їх поява, каже Федір Мисюра, була пов’язана саме із морозами:

«Справа в тім, що додаткові машини – це збиток для перевізників. Адже люди є лише вранці та ввечері, а водії не хочуть виходити на роботу лише на кілька годин. Взимку, коли було дуже холодно, підприємці пішли нам на зустріч і таки випускали додаткові машини. З ситуацією, яка склалася зараз, потрібно окремо розбиратися.»

Читайте також: У Рівному горів мікроавтобус

 

 

Коментар
13/06/2021 Неділя
13.06.2021
12.06.2021
11.06.2021