У Рівному призначили начальника Департаменту Муніципальної варти

10 Червня 2021, 12:40
Андрій Пасічник 140
Андрій Пасічник
Міський голова Олександр Третяк призначив начальника Департаменту Муніципальної варти. 
 
Нам став 27-річний Андрій Пасічник. Зазначимо, що новопризначений посадовець має досвід роботи у Національній поліції України та в органах внутрішніх справ. Вищу освіту здобув у Львівському національному університеті ім. І.Франка, йдеться на сайті Рівнеради. 
 
«Створення Департаменту Муніципальної варти – це результат наших зусиль для допомоги поліції у забезпеченні правопорядку на вулицях Рівного. Адже не новина, що питання безпеки – одне з головних, яке турбує рівнян»,  — зазначив міський голова Олександр Третяк.
 
Очільник міста поставив перед новопризначеним начальником завдання, які потребують першочергового вирішення, а саме — спрямувати роботу на людей та для людей, разом з Національною поліцією покращувати загальну ситуацію в місті.
 
«Мої подальші плани на посаді — це перш за все, якісний підбір кадрів, які пройдуть необхідну початкову підготовку для того, щоб повною мірою виконувати покладені на них обов’язки, а також чітко визначити нашу співпрацю з НПУ, щоб не виникало питань, що варта буде дублювати функції поліції», — прокоментував начальник Департаменту Муніципальної варти Андрій Пасічник.
 
Коментар
13/06/2021 Неділя
13.06.2021
12.06.2021
11.06.2021