У Рівному розроблять план сталої мобільності міста

10 Червня 2021, 15:09
План сталої міської мобільності 134
План сталої міської мобільності

У Рівному створять схему транспортних маршрутів з визначенням оптимальної кількості транспорту для міста. На це з бюджету міста виділять 400 тисяч гривень.

Про це кореспондентка Район.Рівне  10 червня інформує з сесії міської ради.

План сталої мобільності міста – це стратегічний документ, який повинен зібрати всі напрямки розвитку транспортної системи в одне, а також включити інші сфери життєдіяльності міста, і покликаний покращити якість життя мешканців.

За словами депутата, архітектора Дмитра Котлярова Харківський інститут розробляв схему дорожнього руху для Рівного, яка  складалася з двох частин. Частина перша – чинний стан, друга – проєктний разом з моделюванням. Зараз мова йде про те, що це перший підготовчий етап в ряді заходів, які пов’язані з розробкою плану сталої мобільності міста. В кінці – це дослідження стане першою частиною власне ПСММу. Нині пропонується провести основні дослідницькі роботи, потоки, транспорт і всі дослідницькі проблеми, щоб потім визначити, який ряд заходів буде передбачений.

 

«Квасилів тепер наша громада, але в загальному він від'єднаний від міста магістральною вулицею. І це створює значні проблеми дорогою М06. Це одна з проблем, яку план сталої мобільності має вирішити – це повна інтеграція Квасилова у Рівне», — зазначив Котляров.

Депутати підтримали даний проєкт рішення.

Читайте також: Рівне розширює рамки міжнародної співпраці

Коментар
13/06/2021 Неділя
13.06.2021
12.06.2021
11.06.2021