Рівнянин незаконно виготовляв тютюн та алкоголь
13 Липня 2021, 14:49

Алкоголь та цигарки
Суд призначив покарання за незаконно виготовлені тютюн та алкоголь.
Про це інформують в пресслужбі Рівненської обласної прокуратури.
Рівненський міський суд підтримав позицію Рівненської обласної прокуратури та визнав винним двох чоловіків у двох кримінальних провадженнях у вчиненні кримінальних правопорушень. Під час досудового розслідування зібрали достатньо доказів та прокурор довів в суді, що 31-річний мешканець міста Рівного збував незаконно виготовлені тютюнові вироби та алкогольні напої, у тому числі з присутніми на них підробленими марками акцизного податку.
Вироком суду чоловіка визнали винним у скоєні злочину та призначили покарання у виді позбавлення волі строком на три роки з конфіскацією майна та знищенням незаконно виготовлених товарів.
Також, визнали винним 35-річного жителя міста Рівне в незаконному придбанні, перевезенні, використанні при продажу незаконно виготовлених алкогольних напоїв з підробленими марками акцизного податку та призначили покарання у виді позбавлення волі на строк чотири роки із конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.
На даний час вироки законної сили ще не набрали.
25/05/2022
Середа
25.05.2022
21:25
21:18
21:06
18:14
14:00
09:16
01:19
24.05.2022
23:30
ГАЛЕРЕЯ
Афіша
-
Сьогодні
-
Завтра
-
Незабаром
Бізнес
Еко
Історія
Культура
Медицина
Спорт