ЦНАПи у Здолбунові, Острозі та Костополі стануть Центром дії

14 Липня 2021, 13:18
Трансформацію ЦНАПів завершено 784
Трансформацію ЦНАПів завершено

Рівненська область завершила процес трансформації ЦНАПів районних державних адміністрацій на ЦНАПи органів місцевого самоврядування.

Про це повідомили у Рівненській ОДА.

За словами заступниці голови ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Іванни Смачило, трансформація дозволяє не лише зробити адмінпослуги доступнішими, а й робить процес їх отримання швидким та ефективним.

«Щоб допомогти громадам у розбудові мережі центрів, держава виділила органам місцевого самоврядування Рівненської області 14,1 мільйона гривень субвенції. Ці гроші спрямовані в сім громад області (Радивилівська, Здолбунівська, Острозька, Бокіймівська, Дубенська, Вараська, Костопільська) для трансформації ЦНАПів та підвищення якості адміністративних послуг», – додала Іванна Смачило.

В результаті:

  • жителі Рівненщини отримають доступ до адміністративних послуг у комфортних умовах;
  • громади покращать та осучаснять свої ЦНАПи, зроблять реконструкцію, капітальний ремонт та придбають нове обладнання;
  • п'ять ЦНАПів із вказаних громад (Здолбунівська, Острозька, Бокіймівська, Вараська, Костопільська) стануть також Центрами Дії.

Окрім того, у комунальну власність 11 громад області передадуть майно ЦНАПів райдержадміністрацій для покращення умов надання послуг у ЦНАПах органів місцевого самоврядування.

Наразі в області працюють 36 ЦНАПів органів місцевого самоврядування.

Коментар
18/01/2022 Вівторок
18.01.2022
17.01.2022