У Клеванському госпіталі будують спеціальний перехід для ветеранів

21 Липня 2021, 12:07
У Клеванському госпіталі будують спеціальний перехід для ветеранів 190
У Клеванському госпіталі будують спеціальний перехід для ветеранів

У Рівненському обласному госпіталі ветеранів війни, що у Клевані Рівненського району тривають будівельні роботи. В закладі зводять спеціальний перехід між лікувальним та фізіотерапевтичним корпусами.

Сучасний та комфортний перехід матиме 2 поверхи, а його загальна протяжність становитиме майже 100 метрів, про це журналісти видання Район.Медицина дізналися у Рівненській ОДА. 

«Минулого року під час приїзду Президента України Володимира Зеленського на Рівненщину керівництво закладу звернулося із пропозицією побудови спеціального переходу. Адже у зимовий період складно і небезпечно переміщатися корпусами після процедур. До того ж пацієнтам з інвалідністю це створювало додаткові незручності», — зазначив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Новозбудований перехід дасть можливість пацієнтам з обмеженими фізичними можливостями безперешкодно переміщатися корпусами. А також значно покращить надання медичної, фізичної, психологічної реабілітації учасникам бойових дій.

Спорудження ведеться в рамках президентського проєкту «Велике будівництво». А корпуси планують об’єднати переходом до 30-річчя Незалежності України.

На реконструкцію з держбюджету виділили 22 мільйони гривень, ще 2,5 мільйона гривень – з обласного.

Читайте також:  Проти керівниці Рівненського обласного шкірно-венерологічного диспансеру почали службове розслідування

Підписуйтеся на сторінку Район.Медицина у facebook та стежте за телеграм-каналом «Район здорової людини», де оперативно оновлюється інформація.

 

Коментар
01/08/2021 Неділя
01.08.2021
31.07.2021
30.07.2021