Рівненських олімпієць Олег Омельчук клопотав про створення тиру в спорткомплексі на Макарова

12 Серпня 2021, 13:20
Олег Омельчук (на фото ліворуч) зустрівся з Віталієм Ковалем 1048
Олег Омельчук (на фото ліворуч) зустрівся з Віталієм Ковалем

Бронзовий призер XXXII літніх Олімпійських ігор у Токіо, рівнянин Олег Омельчук зустрівся з очільником Рівненської ОДА Віталієм Ковалем.

Зустріч відбулася в середу, 11 серпня, у Рівному. Про це повідомляють на сторінці Віталія Коваля у фейсбуці.

Нагадаємо: 27 липня Олег Омельчук і Олена Костевич у кульовій стрільбі в змішаному пістолеті на дистанції 10 метрів здобули бронзову нагороду. В  індивідуальному заліку з кульової стрільби серед чоловіків на дистанції 10 метрів Омельчук посів 18 місце. На батьківщину рівненський спортсмен повернувся 29 липня. Під час пресконференції у Борисполі Омельчук повідомляв, що продовжує готуватися до найближчих стартів, зокрема Чемпіонату України з кульової стрільби.

Під час зустрічі з очільником РОДА Олег Омельчук повідомив, що планує брати участь у кваліфікації на Олімпійські ігри-2024, які відбудуться в Парижі.

Крім того, спортсмен просив передбачити тир і закупити електронну установку для стрільби для спорткомплексу, який будують у Рівному на Макарова.

Нагадаємо: у Токіо-2020 дві медалі завоював ще один рівнянин – плавець Михайло Романчук.