У селі Губків неповнолітня народила немовля на вулиці

26 Серпня 2021, 15:38
У селі Губків неповнолітня народила немовля на вулиці 944
У селі Губків неповнолітня народила немовля на вулиці

У селі Губків біля дому мати виявила неповнолітню доньку з немовлям на руках. 

У середу 25 серпня о 16:08 на лінію 103 надійшов виклик про те, що у селі Губків Рівненського району 17-річна народила дитину. Про це йдеться на сторінці Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги у фейсбуці.

Сталося це поблизу будинку, де вона мешкає.

«Здається, з родини ніхто не знав про вагітність», — повідомив свояк (чоловік сестри породіллі), який телефонував на лінію 103. 

За вказаною адресою прибула фельдшерська бригада з ППБ с. Соснове. Попередньо відомо, що мати виявила свою доньку з новонародженим хлопчиком біля дому.

На момент прибуття бригади «швидкої», породілля з дитиною перебували в будинку на ліжку. Жінка відмовлялася відповідати на будь-які запитання медиків. Бригада «швидкої» не могла дізнатися чи перебувала вона на обліку у лікарів. За словами родичів, які проживають спільно з новоспеченою мамою, вони не підозрювали про вагітність.

Від медичного огляду породілля відмовилась. Дозволила лише виміряти тиск та пульс. Показники гемодинаміки були в нормі.

Під час огляду в немовляти виявили поверхневе дихання, загальні шкірні покриви холодні, а шкірні покриви голови та обличчя синюшного кольору. За вираженими ознаками — хлопчик народився передчасно.

Бригада «швидкої» негайно надала необхідну медичну допомогу немовляті відповідно до протоколу та госпіталізувала його з мамою до Березнівської районної лікарні. Згодом, їх перевели до Рівненської обласної клінічної лікарні.

Читайте також: У Колоденці автомобіль збив пішохода

Коментар
26/01/2022 Середа
26.01.2022
25.01.2022
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром