Музей сучасного українського мистецтва Корсаків запрошує на відкриття проєкту львівської мисткині

07 Вересня 2021, 11:45
Музей сучасного українського мистецтва Корсаків запрошує на відкриття проєкту львівської мисткині 529
Музей сучасного українського мистецтва Корсаків запрошує на відкриття проєкту львівської мисткині

У луцькому Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків відбудеться відкриття персонального проєкту львівської мисткині Ґеник OUTLOOK.

Захід відбудеться 8 вересня о 17:00 за адресою:  вулиця Карбишева, 1, КРЦ «Адреналін Сіті». Про це Район.Луцьк інформує пресслужба Музею.

Сама мисткиня про свою творчість каже: «Три рядки хайку, які вміщують у собі цілий всесвіт, ніби зупиняють потік думок і спонукають до переосмислення, зміни погляду на багато речей. Також твори у моєму проєкті outlook (світогляд), які експонують у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків, можливо, когось підштовхнуть до нових думок. Мій світ не мусить подобатися, він має радше викликати емоції – дивні, незнайомі, не схожі на попередні», – каже мисткиня про свій проєкт.

Вхід безкоштовний.

Довідково. Ґєник впродовж 2004-2010 навчалась у Львівському державному коледжі декоративного і ужиткового мистецтва ім. І.Труша /реставрація творів мистецтва/. Із 2008 виставляється на групових, обласних і міжнародних виставках. Роботи знаходяться у приватних колекціях України і закордоном.

Коментар
18/01/2022 Вівторок
18.01.2022
17.01.2022