Освітяни Польщі та Рівного шукають шляхи співпраці

14 Вересня 2021, 11:58
Освітяни Польщі та Рівного шукають шляхи співпраці 200
Освітяни Польщі та Рівного шукають шляхи співпраці

13 вересня представники міської влади Марина Кузмічова, заступник міського голови та Богдан Турович, начальник відділу освіти Рівненського міськвиконкому зустрілися з представниками делегації Польської національної Фундації та Мазовецького відділу освіти.

Мета візиту делегації – започаткування співпраці, що полягає у порівнянні та покращенні практик у сфері освіти Польщі та України, організації взаємних візитів як механізму транскордонної співпраці між польськими та українськими школами та іншими установами.Під час зустрічі учасники шукали спільні точки дотику та ознайомлювалися з проектами, над якими змогли б працювати, йдеться на сайті міськради.

За словами представників польської делегації, членів Польської Національної Фундації мета роботи їх організації – популяризація іміджу Польщі у своїй країні та за кордоном. Активна співпраця з освітянами Польщі дозволяє їм опікуватися питаннями виховання дітей та молодого покоління у кращих патріотичних традиціях.

Спільні мистецькі та музичні проекти, пошук партнерів серед шкіл Рівного та Польщі, активний обмін візитами – це ті початкові питання, з яких вирішено розпочати співпрацю. Найближчим часом гості з Польщі планують відвідати такі міста як Луцьк, Тернопіль та Сарни. Цього ж дня вони мали зустріч і з представниками обласної влади.

 

Коментар
27/09/2021 Понеділок
27.09.2021
26.09.2021