Повідомили про підозру рівнянину та березнівчанину, які торгували довідками про негативні результати ПЛР-тести

23 Вересня 2021, 14:39
Правоохоронці повідомили про підозру двом жителям Рівненської області у підробленні і збуті довідок із негативним результатом на COVID-19. 653
Правоохоронці повідомили про підозру двом жителям Рівненської області у підробленні і збуті довідок із негативним результатом на COVID-19.

Правоохоронці повідомили про підозру двом жителям Рівненської області у підробленні і збуті довідок із негативним результатом на COVID-19.

У рамках кримінального провадження встановили, що 28-річний рівнянин, за попередньою змовою із 18-річним жителем міста Березне, виготовляли і продавали підроблені довідки про негативні результати ПЛР-тесту на відсутність коронавірусної хвороби для перетину кордону, а відтак — уникнення обов'язкової 14 денної самоізоляції, повідомляють у пресслужбі поліції Рівненщини.

Старший, який здійснював пасажирські перевезення за межі України, знаходив клієнтів, дані яких передавав молодшому спільнику. Той, своєю чергою, «виготовляв» довідки із негативним результатом досліджень на COVID. Вартість однієї становила від 300 гривень до 20 євро, їх пропонували як жителям України, так і іноземцям. 

Підозрюваним, які зізнаються у скоєному, загрожує позбавлення волі терміном до п’яти років.

Читайте також:  Рівне: молодші класи вчитимуться на очній формі, не залежно від рівня вакцинації вчителів

 

Коментар
Код блоку:
09/08/2022 Вівторок
09.08.2022
08.08.2022