В апеляційному суді оскаржують вирок рівненському лікарю, якого визнали невинним у службовому бездіянні

13 Жовтня 2021, 15:39
В апеляційному суді оскаржують вирок рівненському лікарю, якого визнали невинним у службовому бездіянні 190
В апеляційному суді оскаржують вирок рівненському лікарю, якого визнали невинним у службовому бездіянні

На початку вересня цього року Рівненський міський суд виправдав лікаря хірурга обласної дитячої лікарні, якого обвинувачували у неналежному виконанні ним своїх професійних обов’язків внаслідок недбалого до них ставлення, що призвело до смерті його малолітнього пацієнта. 

Суд не побачив у бездіяльності лікаря складу злочину, повідомляють у пресслужбі прокуратури Рівненської області. 

Нагадаємо, досудовим розслідуванням встановлено, що вказаний лікар, у листопаді 2015 року, несучи відповідно до посадової інструкції персональну відповідальність за проведення обстеження та лікування свого 5-річного пацієнта, який перебував на стаціонарному лікуванні у відділенні планової хірургії, неналежно виконуючи свої професійні обов’язки внаслідок недбалого до них ставлення, несвоєчасно зібрав анамнестичні дані хворого, не призначив проведення обов’язкової лабораторної діагностики дитини та не провів інші передбачені заходи. Відтак лікар вчасно не виявив розвиток у малолітнього хворого ендотоксичного шоку та гострої серцевої недостатності, через що йому не була надана своєчасна кваліфікаційна медична допомога, що призвело до смерті дитини.

Не погоджуючись із вказаним рішенням суду Рівненською окружною прокуратурою подано апеляційну скаргу до Рівненського апеляційного суду з вимогою про скасування незаконного виправдувального вироку суду та засудження лікаря за ч. 2 ст. 140 КК України до визначеного санкцією статті покарання.

Читайте також:   Розшукали неповнолітнього хлопця, який втік з реабілітаційного центру в Олександрії

Коментар
27/10/2021 Вівторок
26.10.2021