У Рівному суд виніс вирок продавцю фальсифікату

19 Жовтня 2021, 11:39
У Рівному суд виніс вирок продавцю фальсифікату 383
У Рівному суд виніс вирок продавцю фальсифікату

Рівненський міський суд визнав винним 52-річного харків`янина, котрого обвинувачували у незаконному придбанні, транспортуванні та зберіганні з метою збуту, а також збуті на території області незаконно виготовлених алкогольних напоїв з підробленими марками акцизного податку.

У суді прокурор довів, що чоловік, не маючи жодних дозвільних документів на свою діяльність, неодноразово купував у місті Рівне незаконно виготовлені підакцизні товари, зберігав їх в орендованому приміщенні у місті Сарни та збував фальсифіковану алкогольну продукцію (у тому числі з присутніми на ній марками акцизного податку з ознаками підробки) на території Рівного та Сарн, повідомляють у пресслужбі прокуратури Рівненської області. 

Понад 2 000 пляшок різної місткості та найменувань незаконно виготовлених алкогольних напоїв у червні цього року вилучили працівники податкової міліції. Орієнтовна вартість вилученого – понад 200 тисячі гривень.

Згідно з висновком експерта алкоголь не відповідає вимогам відповідних ДСТУ. Крім того, марки акцизного податку не відповідають за способами друку та елементами захисту аналогічним маркам акцизного податку для алкогольних виробів, що перебувають в офіційному обігу на території України.

Суд визнав чоловіка винним та призначив покарання – 4 роки позбавлення волі, а на підставі ст. 75 КК України звільнив від відбування основного покарання з випробним терміном 1 рік.

Вилучені підакцизні товари, згідно з вироком суду, підлягають конфіскації та знищенню.

Читайте також:  Клеванця, який викрав автівку, позбавили волі

Коментар
18/01/2022 Вівторок
18.01.2022
17.01.2022