Клеванська громада отримає додаткові гроші на обладнання для ЦНАПу

22 Жовтня 2021, 11:14
Клеванська громада отримає додаткові гроші на обладнання для ЦНАПу 544
Клеванська громада отримає додаткові гроші на обладнання для ЦНАПу

Субвенцію на розвиток мережі ЦНАПів отримає більше громад. 

Таке рішення ухвалив Уряд під час засідання. Річ у тім, що під час реалізації проєкту вдалося зекономити 14,5 млн грн субвенції.   Кошти на реалізацію своїх проєктів за результатами тендерних процедур отримає на 23 тергромади більше. А це  188 громад замість 165, як планувалося раніше. Повідомляє пресслужба Рівненської ОДА.

На Рівненщині додаткові кошти спрямують для Клеванської громади. Їх використають на купівлю обладнання, яке необхідне місцевому ЦНАПу.

 Нагадаємо, що цьогоріч для Рівненської області з державного бюджету виділили понад 14 мільйонів гривень. Гроші передбачили для 7 громад: Радивилівської, Здолбунівської, Острозької, Бокіймівської, Дубенської, Вараської, Костопільської. 

Залежно від потреб, гроші спрямовують як на будівництво чи ремонт будівель ЦНАПів, так і на їх облаштування, а також забезпечення обладнанням

«Доступ до якісних послуг має отримати кожна громада. Власне, саме заради цього і відбувається трансформація мережі ЦНАПів. Раніше гроші з держсубвенції передбачили для 7 громад, а тепер, завдяки зекономленим коштам, до них додалася ще одна – Клеванська. Туди спрямують 310 тисяч гривень. За ці гроші планують закупити обладнання для видачі паспортів», – підсумувала заступниця голови ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Іванна Смачило.

Читайте також:  Звільнився один із заступників міського голови Рівного

Коментар
26/01/2022 Середа
26.01.2022
25.01.2022
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром