Відремонтували дорогу до Базальтових стовпів

02 Грудня 2021, 11:15
Відремонтували дорогу до Базальтових стовпів 350
Відремонтували дорогу до Базальтових стовпів

Доїзд до місцевої туристичної перлини «Базальтові стовпи» став набагато комфортнішим. 

На Рівненщині завершили капітальний ремонт автодороги місцевого значення довжиною у 7 кілометрів. Шлях пролягає селами Малий Стидин, Злазне, Іваничі колишнього Костопільського району, повідомляють на сайті Рівненської ОДА.

Як виконали підрядники виконали роботу – проінспектували голова Рівненської ОДА Віталій Коваль та його заступниця Людмила Шатковська.

«Капітальний ремонт 7-ми кілометрової ділянки до туристичної перлини на Костопільщині завершений. Через поганий стан автошляху до геологічної пам’ятки природи доїхати було дуже складно. Це стратегічно важлива дорога ще й тому, що пролягає до опорної школи та місцевої амбулаторії. Відремонтувати автошлях вдалося завдяки програмі «Велике будівництво». Президентська ініціатива змінює область на краще», – пояснює Віталій Коваль.

Очільник області додає, що ремонтні роботи були повністю профінансовані з держбюджету. А проєктно-кошторисну документацію розробила Головинська сільська рада.

«До ремонту стан дороги від сіл Головин та Злазне був жахливий. Нині маємо 7 кілометрів якісного дорожнього покриття. Вже нанесено розмітку та встановлено дорожні знаки. Цей відрізок дороги сполучає наші села з обласним центром та Волинню», – наголошує сільський голова Головинської територіальної громади Олександр Бачук.

Зазначимо, що в області, окрім доріг, завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського реконструюються освітні, спортивні та медичні об’єкти. 

«Це проєкт про державні інвестиції в інфраструктуру, що допомагає відновити зростання економіки. «Велике будівництво» триватиме і далі. В рамках програми ми працюємо над розвитком мережі надання якісних публічних послуг, прискорення економічного зростання регіонів та привабливості «туристичних магнітів», – резюмує заступниця голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська.

Читайте також:  11 поверхів, операційні, сучасне медобладнання: що буде новому хірургічному корпусу Рівненської лікарні

Коментар
26/01/2022 Середа
26.01.2022
25.01.2022
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром