Капітально відремонтують кілька корпусів Рівненської обласної лікарні

21 Січня 2022, 17:51
Рівненська обласна клінічна лікарня 698
Рівненська обласна клінічна лікарня

Йдеться про кардіологічний, хірургічний та головний корпуси, включно з поліклінікою Рівненської обласної клінічної лікарні. 

Зміни щодо фінансування відповідних робіт 21 січня погодили депутати обласної ради під час першого в цьому році засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків, повідомляють на сайті Рівненської обласної ради.

Роботи з реконструкції та капітального ремонту приміщень Рівненської обласної клінічної лікарні планується провести упродовж 2022-2023 років. Фінансуватимуть їх коштом обласного та державного бюджетів.

Як пояснив директор департаменту з питань будівництва та архітектури облдержадміністрації Андрій Ярусевич, на сьогодні виникла необхідність перерозподілити 3 мільйони гривень. Ці кошти були передбачені на реконструкцію двох об’єктів: головного корпусу та поліклініки лікарні, а також кардіологічного корпусу лікарні.

Тепер ці кошти будуть розподілені між трьома об’єктами лікарні, де вирішили розпочати капітальний ремонт. А саме: по 1 мільйону гривень на капремонт хірургічного, кардіологічного та головного корпусів, включно з приміщенням поліклініки. Після обговорення, запропоновані ОДА зміни депутати профільної комісії погодили.

Крім того, на ці ж об’єкти в область вже незабаром має надійти субвенція з державного бюджету.

Також під час засідання комісії депутати заслухали інформацію про те, на якому етапі ведуться роботи з модернізації Міжнародного аеропорту Рівне.

Тримають на контролі також питання щодо обсягів використання природного газу обласними комунальними підприємствами, закладами та установами, і чи вдалося їм зменшити відповідні видатки.

Спільно з департаментом фінансів ОДА, депутати проаналізували інформацію про виконання обласного бюджету за 2021 рік.

Читайте також:  У Рівному для студентів-медиків відкрили симуляційний центр

 

Коментар
25/05/2022 Середа
25.05.2022