Михайло Романчук здобув бронзову медаль Чемпіонату світу з водних видів спорту

22 Червня 2022, 10:10
Михайло Романчук здобув бронзову медаль Чемпіонату світу з водних видів спорту 356

Уродженець Рівного, який нині виступає за Хмельниччину, плавець Михайло Романчук здобув медаль Чемпіонату світу з водних видів спорту.

Романчук став бронзовим призером у плаванні з 800 метрів вільним стилем. Про це інформує «Суспільне».

Для Романчука фінал 800-метрівки вільним стилем став першим з п'яти дисциплін, на які він заявився. Крім цього українець заявився для участі на дистанції 400 та 1500 метрів у басейні, а також на 5 та 10 км на відкритій воді

Романчук був першим українським плавцем, який пройшов у фінал чемпіонату світу в Будапешті. У кваліфікаційному запливі 25-річний українець показав найкращий результат, пропливши дистанцію за 7:44.75 хвилин.