На Рівненщині планують створити мережу спроможних лікарень

22 Вересня 2022, 12:12
На Рівненщині планують створити мережу спроможних лікарень 538
На Рівненщині планують створити мережу спроможних лікарень

Про це розповів сьогодні на засіданні постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства начальник департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення Олег Вівсянник. 

Відповідно до Закону України № 2347-IX кожна область стане окремим госпітальним округом європейського зразка, повідомляють на сайті Рівненської обласної ради. 

Йдеться про створення спроможної мережі лікарень, яка дозволить забезпечити мешканців області якісними медичними послугами.

За словами Олега Вівсянника, у межах госпітального округу лікарні будуть розділені на загальні, кластерні та надкластерні.

Найпростіші захворювання будуть лікуватися якомога ближче до місця проживання пацієнта – у загальних лікарнях. Якщо хворому необхідна допомога у складних випадках лікування буде відбуватися у кластерних та надкластерних закладах.

Формувати план розвитку госпітального округу буде госпітальна рада, яка затверджена розпорядженням голови ОДА. До її складу входять представники облдержадміністрації, обласної ради, закладів охорони здоров’я, які надають первинну, вторинну та екстрену допомогу, закладів громадського здоров’я, професійних спілок працівників охорони здоров’я та громадськості.

 

Коментар
Код блоку:
04/10/2022 Вівторок
04.10.2022
03.10.2022