Розкажіть світові про незламність українців: стартував ХІІІ всеукраїнський конкурс для старшокласників «Я – журналіст!»

14 Грудня 2022, 14:30
Розкажіть світові про незламність українців: стартував ХІІІ 25382
Розкажіть світові про незламність українців: стартував ХІІІ

1 грудня розпочався прийом робіт на ХІІІ всеукраїнський конкурс учнівських творчих робіт «Я – журналіст!». 

Цільова аудиторія конкурсу – учні 8-11 класів загальноосвітніх шкіл, а також учні та студенти профтехучилищ та коледжів. Ключовим словом цьогорічного конкурсу організатори визначили незламність. Організатор конкурсу – секретар Національної спілки журналістів України, засновник Школи універсального журналіста Віталій Голубєв. Співорганізатори – Видавничий дім «ОГО», Департамент освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Національний університет «Острозька академія». Цьогорічний конкурс проходить за підтримки Рівненської обласної військової адміністрації (начальник Віталій Коваль). 

Як зазначається у Положенні про конкурс, повне формулювання конкурсної теми звучить так: «Розповідаю світові про незламність українців». Учасники можуть розкривати цю тему, розповідаючи про незламність захисників України на фронті, а можуть висвітлити її на прикладах волонтерської діяльності, роботи вчителів, медиків, енергетиків, журналістів, підприємців, усіх, хто своєю самовідданою працею, своєю незламністю зміцнює Україну в умовах протистояння російській військовій агресії, робить внесок у нашу майбутню перемогу. 

Робота може бути підготовлена в будь-якому жанрі, який обере учень – твір-роздум, інтерв’ю, портрет, репортаж тощо. На конкурс прийматимуть статті, фото та відео. Участь безкоштовна. Роботи прийматимуть до 1 березня 2023 року, оголосити підсумки й нагородити переможців планують у квітні 2023 року. 

Конкурс «Я – журналіст!» проводиться з 2009 року. Народився він у Рівному, а з 2016 року став всеукраїнським. Відтоді нагородження переможців відбувається у Національній спілці журналістів України. 

Щороку конкурс «Я – журналіст!» збирає 500-800 учасників з усіх областей нашої держави. Традиційно найбільше конкурсантів – зі східних і південних регіонів України. Про призовий фонд дбає його організатор, залучаючи, за можливості, меценатів. Роботи переможців і учасників публікують на сайті «Я – журналіст!» за посиланням ij.ogo.ua. 

Умови конкурсу «Я – журналіст!» 2022 року можна прочитати за посиланням: https://bit.ly/3F9RQQy На фото Ольги Сошенко: голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко вручає Гран-прі ХІІ всеукраїнського конкурсу «Я – журналіст!» Артему Слободяникову, вихованцю «Зразкового художнього колективу» гуртка «Школа журналістики» обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради (керівник Ірина Василенко). Київ, грудень 2021 року.

 

Коментар
Код блоку:
02/02/2023 Четвер
02.02.2023