На Рівненщині майстра лісу зі спільниками підозрюють незаконних порубках на території військового лісгоспу

25 Січня 2023, 15:50
На Костопільщині майстра лісу зі спільниками підозрюють незаконних порубках на території військового лісгоспу 262
На Костопільщині майстра лісу зі спільниками підозрюють незаконних порубках на території військового лісгоспу

Трьом жителям Рівненського району повідомили про підозру у незаконних порубках лісу, а одному з них – ще й у службовому підробленні офіційних документів.

У ході слідства встановлено, що один із підозрюваних – приватний підприємець, який надає послуги з лісозаготівельних робіт, за попередньою змовою з двома знайомими вчинили кілька незаконних порубок лісу на території військового лісгоспу. Про це журналісти видання Район.Рівне дізналися у пресслужбі прокуратури.

Вперше зловмисників зупинили працівники поліції у серпні 2022 року на території колишнього Костопільського району, коли чоловіки везли автомобілем «Урал» додому до одного з підозрюваних незаконно зрізані дуби. Висновків тоді зловмисники не зробили й вже в жовтні того ж року їх знову зупинили поліціянти під час перевезення незаконно зрубаних ялин.

При цьому один з підозрюваних – старший майстер лісу одного з лісництв Волинського військового лісгоспу, аби приховати злочинну діяльність групи, після зупинки працівниками поліції транспортного засобу з завантаженою деревиною, склав та видав товаротранспортну накладну з неправдивими відомостями щодо класу якості відпущеної деревини.

Своїми діями підозрювані завдали збитків державі на 130 тисяч гривень.

Санкція найтяжчої статті передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 5 до 7 років.

Коментар
Код блоку:
02/02/2023 Четвер
02.02.2023