У Рівненську лікарню передали швидку з Америки

26 Січня 2023, 12:17
У Рівненську лікарню передали «швидку» з Америки 393
У Рівненську лікарню передали «швидку» з Америки

Сучасну швидку з Америки отримала Рівненська обласна клінічна лікарня імені Юрія Семенюка. Це вже другий такий автомобіль у рамках співпраці керівництва області та представниками медичної спільноти США.

Про це йдеться на сторінці Рівненської ОДА в фейсбуці.

Автівку привіз Віцепрезидент зі зв'язків з урядом католицької медичної організації OSF HealthCare Кріс Менс. Авто завантажене гуманітарною допомогою лікарського призначення.

«Щиро захоплююсь такими друзями. Приємно, що допомога не разова, а постійна. Ведемо перемовини та про пожежні авто, потреба у яких є нагальною. Продовжуємо налагоджувати ефективну допомогу з Америки», – зазначає начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль, який зустрівся із волонтерами.

За поданням начальника ОВА, Крісу Менсу вручили подяку від головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного – за допомогу та сприяння війську, а також український прапор із підписом командувача військ ОК «Захід» Сергія Літвінова.

Нагадаємо, перша зустріч начальника Рівненської ОВА Віталія Коваля з Крісом Менсом відбулася ще у квітні минулого року, а вже у жовтні в Україну надійшли 7 автомобілів швидкої допомоги, один з яких залишився в обласній лікарні.

Коментар
01/04/2023 Субота
01.04.2023